Kontaktandmed

Kotkaklubi kontakt

MTÜ Kotkaklubi
Reg. nr.: 80081142
Aadress: Hauka küla, Valgjärve vald, 63406 Põlvamaa
Telefon: 5302 1377
E-post: klubi@kotkas.ee

Kui soovid toetada meie tegevust:
MTÜ Kotkaklubi
IBAN: EE182200221040359778

Kotkaklubi juhatus

Renno Nellis
Gunnar Sein
Katrin Kaldma

Kotkaklubi maakondlikud kontaktisikud

MAAKOND NIMI TELEFON, E-POST
Harjumaa Kristo Lauk 521 4708, kristo.lauk@gmail.com
Hiiumaa Aarne Tuule 58 00 2869, aarne.tuule@gmail.com
Ida-Virumaa Sven Aun 5661 5679, sven.aun@gmail.com
Jõgevamaa Urmas Abel 5666 0628, urmasbl@gmail.com
Järvamaa Kristo Lauk 521 4708, kristo.lauk@gmail.com
Läänemaa Renno Nellis 5302 1377, renno.nellis@gmail.com
Lääne-Virumaa Sven Aun 5661 5679, sven.aun@gmail.com
Põlvamaa Urmas Sellis 503 4799, urmas@kotkas.ee
Pärnumaa Indrek Tammekänd 527 1365, inz.linnumees@mail.ee
Raplamaa Renno Nellis 5302 1377, renno.nellis@gmail.com
Saaremaa Rein Nellis 5396 2226, rein.nellis@gmail.com
Tartumaa Urmas Abel 5666 0628, urmasbl@gmail.com
Valgamaa Ain Nurmla 510 3008, ain.nurmla@gmail.com
Viljandimaa Riho Männik 517 2636, kakumees@gmail.com
Võrumaa Jaanus Tanilsoo 528 2898, jaanus.tanilsoo@gmail.com



Teata meile kotkaste ja must-toonekure vaatlustest või pesadest